Najnovšie recenzie zo sekcie Lampy pre svetelnú terapiu

Pridané: 10. decembra 2013

(naposledy upravené 10. decembra 2013)

Zakúpený v PARFUMS4YOU

• Biolampa splnila moje očakávanie.
  • Je to výborná pomôcka pri zdravotných problémoch.

Produkt má parametre, ktoré som hľadala.
Je za výhodnú cenu.
Oslovilo ma aj darčekové balenie.
Produkt som odporučila celej rodine a dcéra ho dokonca dostane ako darček.

Overený zákazník Kingray Overený zákazník

Pridané: 8. decembra 2013

Zakúpený v Kingray

Tento produkt je perfektný a veľmi mi pomohol a ďalej pomáha

Overený zákazník Kingray Overený zákazník

Pridané: 6. decembra 2013

Zakúpený v Kingray

• Ucinne, pohodlne osetrenie pleti.Vyditelny vysledok.

Odporucam produkt ostatnym, Ja mam s nim velmi dobre skusenosti. Setri cas odp. tym, ktori nemaju cas chodit do kozmetkckych salonov.

Anonym Anonym

Pridané: 18. novembra 2013

• ľahká obsluha
  • skutočne pomáha
  • Strašne mi vadí pípanie prístroja po každých 2minútach, ktoré je úplne zbytočné, keďže prístroj je napojený na časovač!!
  • Násada do ktorej sa vkladajú farebné sklíčka je pomerne labilná
  • časovač je napojený dosť slabo káblikom. Po čase sa začal povyťahovať, je otázka času, kedy sa odtrhne

Po liečebnej stránke prístroj ako taký je účinný. Ťažko hojiteľná rana sa mi začala zaceľovať už po prvom použití.
Samotný prístroj po technickej stránke je pre mňa dosť diskutabilný. Veľmi mi vadí pípanie po každých 2minútach čo je úplne zbytočné, keďže musí byť prepojený s časovačom, ktorý ukazuje ubehnutý čas. Časovač je slabo napojený na napájací káblik, ktorý sa začal po čase vyťahovač. Prístroj je dosť objemný do ruky- teda sa mi ako žene drží dosť divne.Nástavec v torom sa vymieňajú sklíčka je veľmi labilný. Ten krúžok drží, ale dosť !vätcho" nedá sa na pevno zasadiť tak aby sa to "nekymácalo".

Pridané: 9. novembra 2013

Zakúpený v PARFUMS4YOU

• Za krátku dobu použivania neviem zhodnotiť
  • Doporučila mi ho pracovníčka obchodu
  • Veľmi hlasná signalizacia časového intervalu !!!!!!!
  • Napriek chladeniu sa dosť zohrieva
  • Veľký kufor na odloženie lampy

Prvý dojem priemer

Pridané: 29. októbra 2013

• lahka obsluha
  • uz som sa s podobnym produktom stretla, pouzivala som ho
  • vyhodna cena
  • zatial nemam

Produkt mame kratku dobu, ale zatial sme s nim spokojny, dobre sa nam s nim pracuje, len nam chyba nejaky navod na pouzitie, nebol spolu s produktom dodany, bolo nam slubene doposlanie, tak cakame.

Pridané: 22. júna 2013

Dobrá cena tovaru
Spokojnosť pri liečbe mojich problémov

Pridané: 13. apríla 2013

Zakúpený v LUXUSNO.sk

• pomáha pri zdravotných problémoch

Biolampu som používala 3x denne a za 4 dni mi zmizli problémy, ktoré som v minulosti liečila 2-3 týždne. Manipulácia je veľmi jednoduchá, výrobok je ľahký. Odporučila by som všetkým, ktorí ho ešte nemajú a často trpia problémami dutín.

• Treba si konecne povedat pravdu, ludia sa velmi radi nechavaju oklamat, zial plati to aj pre tento produkt. Podla mojich pozorovani -mam lampu viac 1 rok za pozorovatelny ucinok povazujem jedine - placebo.
  • Ked si zoberieme ze placebo moze byt tak 5% uspechu z liecby, kazdy si musi uvedomit ci suma za lampu640 Euro je adekvatna... (predpokladam ze vyrobne naklady nepresiahnu 50 Euro)

NOK

Overený zákazník zdravyden.sk wolfert.sk

Pridané: 5. decembra 2012

Zakúpený v zdravyden.sk

• pekny design
  • dobra cena
  • digitalny casovac
  • farebne filtre

biolampu d514 pouzivam zatial len par dni na bolest kolien a citim, ze bolest postupne ustupuje

Medilight

Medilight

Pridané: 21. septembra 2012

Zakúpený v LUXUSNO.sk

Produkt som si objednala kôli kožným problémom a začala som ho ihneď využívať. Po pár dňoch vidím a cítim liečebné schopnosti biolampy.Bohužiaľ práve dnes som zistila nejakú škvrnu na polarizačnom filtri ktorá nešla vyčistiť preto som ho poslala na reklamáciu nakoľko si myslím že filter by mal byť bez závad. Som ale poresvedčená že moja reklamácia bude promtne vybavená nakoľko biolampu chcem čonajskôr používať.

Zobrazujem 441 - 451 zo 451 recenzií 1...19 20 21 22 [ 23 ]